ساخت تور مجازی ۳۶۰

تور مجازی ۳۶۰ چیست ؟
در عکس و یا ویدیو معمولی ، مشتری تمام واقعیت را نمی بیند و ممکن است با تضاد زیادی از مکان شما در ذهنش رو به رو شود. تور مجازی ۳۶۰ با دید اول شخص به صورت ۳۶۰ درجه این امکان را به مشتری می دهد تا تمام واقعیت از فضای شما را با جزئیات دقیق ببیند و خود را در آن مکان حس کند. حتی مانند راه رفتن در فضای شما ، نقطه به نقطه در تور مجازی ۳۶۰ حرکت می کند و همه ی نقاط مکان شما را می بیند.

 

 

ساخت تور مجازی

تور مجازی برای چه کسب و کار هایی مناسب است ؟

اگر نیاز دارید تا فضای کسب و کار خود را مشتری نمایش دهید، تور مجازی زحمات شما را بی نتیجه نمیگذارد

اگر شما برای فضا و محیط کسب و کار خود زحمات بسیاری کشیده اید و دوست دارید تا مشتری شما مانند دنیای واقعی در فضای مجازی قدم بردارد ، تور مجازی بسیار به شما کمک خواهد کرد. به طور مثال هتل ها، تالار های عروسی ، فروشگاه ها، شرکت های بزرگ با بخش های مختلف ، املاک ها جهت راحت سازی پروسه بازدید ملک به مشتری ، کارخانه ها جهت نمایش خط تولید خود ، مدارک و دانشگاه ها و … نیاز به ساخت تور مجازی دارند تا تمام جزئیات محیط خود را به اشتراگ بگذارند.

به طول مثال یک عروس و داماد برای برگزاری مراسم خود چندین باغ تالار را بازدید میکنند تا در نهایت به نتیجه برسند. این پروسه ممکن است چندین روز و صرف زمان و مسیر های طولانی را در پی داشته باشد، ولی با مشاهده تور مجازی تالار ها، به یک نتیجه گیری اجمالی نسبت به تالار مورد نظر خود میرسند و با دید کامل نسبت به محیط، درباره آن تصمیم گیری می کنند و در نهایت جهت قرارداد با تالار مورد پسند تصمیم می گیرند.

و یا فرض کنید شما مشاور املاکی هستید که روزانه زمان زیادی را صرف بازدید از ملک برای مشتری خود می کنید، چنانچه یک تور مجازی از ملک داشته باشید که تمام جزئیات در آن مشخص است ، از درب ورودی و کوچه و خیابان گرفته تا سرویس ها و اتاق ها و لابی و .. ، آیا نیاز است که با مشتری به ملک مورد نظر بروید و در نهایت همان جلوی درب ساختمان به علت نپسندیدن فضا و نمای ساختمان خسته برگردید؟

پس چنانچه نیاز دارید تا محیطی را بدون هیچ کم و کاستی به مشتری خود نمایش دهید ، ساخت تور مجازی ۳۶۰ مناسب کسب و کار شماست.

باعث افتخار تیم پلکارت است که در این ماجراجویی شما را همراهی کند.

گروه تبلیغاتی پلکارت با افراد مجرب و با بهره گیری از سخت افزار مناسب ، در کمترین زمان ممکن مکان شما را به صورت یک تور مجازی (Virtual Tour 360 ) تبدیل میکند و با توجه به پیشرفت چشم گیر فضای مجازی ، در بازاریابی دیجیتال و آنلاین شما همراه خواهد بود.

تور مجازی ۳۶۰

فضای خود را مجازی کنید

فضای خود را به طور کامل مجازی کنید تا مشتری شما به صورت کامل فضای شما را ببیند. گروه پلکارت با بهترین متد ها فضای شما را به صورت سه بعدی در سایت آپلود میکند.

گوگل استریت

آپلود تور شما در گوگل استریت

تا به حال از گوگل استریت (حالت خیابانی گوگل) استفاده کردید؟

گروه پلکارت تور مجازی شما را در گوگل استریت آپلود میکند تا از قدرت این موتور جستجوی قدرتمند نیز استفاده کنید

تصویر برداری هوایی

با کیفیت عالی 4K 

بوست

امکان ساخت تور مجازی با استفاده از تصویر برداری ۳۶۰ هوایی،مناسب نیروگاه ها، فضاهای بزرگ ، کارخانه ها، پارک های تفریحی و ...

این قابلیت به درک بهتر فضای شما کمک میکند و تور مجازی شما را متفاوت می سازد

افزایش سئو

افزایش سئو با تور مجازی

فضای مجازی

با توجه به رنک کلید واژه تور مجازی، ساخت تور مجازی و آپلود آن در سایت شما، به افزایش رتبه سئو شما کمک شایانی میکند